Ananta Medicare
logoУкраїна
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
 • fb
 • vk
 • ok
 • inst
 • ok
Пошук

Світові новини медицини

 • news
  14.10.2019 Пластир-сенсор покаже, чи працює призначений курс терапії

  Вчені з Імперського коледжу Лондона представили унікальну систему, яка відслідковує в режимі реального часу зміни в рівні антибіотиків в тілі. Аналогів у технології, що використовує біосенсори з Мікроголки (невеликі пластирі, що кріпляться на шкірі), немає, пише Mirage News.

 • news
  11.10.2019 Новий аналіз крові перевертає діагностику онкологічних захворювань

  Університет Гарварду, передає ТАСС, розробив просту і разом з тим ефективну систему діагностики і локалізації понад 20 видів раку. Аналіз проводиться за підсумками дослідження частин ДНК в крові пацієнта. Ведеться пошук так званих метильних міток (приєднаних метильних груп). І це більш дієвий метод в порівнянні зі звичайною розшифровкою ДНК.

 • news
  08.10.2019 Медики розповіли, як розпізнати зараження грипом

  Грип і звичайна ГРВІ вимагають різного лікування. Щоб відрізнити ці інфекції, слід уважно відстежувати симптоми. "Російська газета" наводить слова головного спеціаліста по первинної медичної допомоги дорослому населенню Департаменту охорони здоров'я Москви Андрія Тяжельнікова. Експерт нагадує: ГРВІ зазвичай проходить відносно легко, а грип може спровокувати небезпечні ускладнення.

 • news
  03.10.2019 Новый тест находит рак поджелудочной по анализу мочи

  Рак поджелудочной железы считается одним из самых смертоносных среди онкологических заболеваний. И ранняя диагностика может стоит человеку жизни. Как передает "Ремедиум", в Великобритании начинаются клинические исследования тест-системы, способной по образцу мочи диагностировать рак поджелудочной железы даже на ранней стадии.

 • news
  05.09.2019 Комп'ютер навчили діагностувати аритмію точніше живого лікаря

  Миготлива аритмія (порушення ритму серцебиття) може залишитися непоміченою на ЕКГ. Особливо, коли ритм серцебиття на якийсь час приходить в норму. Уникнути фатальний діагностичної помилки допоможе штучний інтелект, створений Клінікою Майо, передає BBC. Вчені виявили приховані від ока лікаря ознаки аритмії.

 • news
  02.09.2019 Вчені вдосконалили друк живих органів на 3D-принтері

  Університет Карнегі-Меллон, передає "Новости Mail.RU", випробував технологію FRESH, що дозволяє створити позаклітинний матрикс - структурну основу органів і тканин. До недавнього часу вчені не могли відтворити матрикс в повному обсязі - сама архітектура матриксу дуже складна і білкові структури деформувалися.

 • news
  30.08.2019 Унікальна нановакцини зробить революцію в лікуванні раку

  Тель-Авівський університет, передає Mirage News, створив вакцину на базі наночастинок, здатну запобігати розвитку меланоми і одночасно відповідну для знищення вже існуючих пухлин і метастазів. Вакцина може зробити імунну терапію максимально ефективною.

 • news
  28.08.2019 Кишкова паличка стала основою для ідеального загоювального продукту

  Гарвардський університет придумав, як загоювати пошкодження внутрішніх органів. Основна проблема в тому, що до вологим, слизьких поверхнях важко прикріпити загоюють матеріали і будь-які версії медичних пластирів. Але проблема вирішена - вчені використовували гелеобразний продукт, отриманий на основі бактерій E. coli, пише Engadget.

 • news
  09.09.2019 Вчені знайшли елемент, здатний спростити лікування сепсису

  Сепсис розвивається, коли захисний механізм, який намагається подолати інфекцію, виходить з-під контролю. Тоді імунні клітини починають атакувати тканини і органи господаря, викликаючи смерть, пише Technology Networks.

 • news
  17.07.2019 Біологи дізналися, як підібрати ідеальний антибіотик

  Вони досліджували схеми спілкування патогенів, передає The Daily Mail. Таким чином на світ з'явився тест, здатний виявити наявність бактерій і поставити діагноз всього за 30 секунд. Це дозволить відразу призначити оптимально підходить терапію.