ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
#####
Світові новини медицини
Добавки з магнієм можуть знизити ризик розвитку діабету 2 типу
11.06.2020

Дослідження китайських вчених показало, що збільшення вмісту магнію в раціоні дорослих пацієнтів допомагає знизити ризик розвитку діабету 2 типу, а у пацієнтів уже хворих цим типом діабету допомагає поліпшити показники інсулінорезистентності.

У 13% випадків раку винні інфекції
04.06.2020

Згідно з даними недавнього глобального дослідження, проведеного французькими вченими, інфекції стали причиною 13% всіх нових онкологічних діагнозів.

Рак сечового міхура можна вилікувати ентеровірусами
01.06.2020

Результати нового невеликого дослідження, проведеного вченими з Великобританії, вселяють надію на розробку ефективної терапії цієї форми раку.

Непереносимість молока у дітей можна знизити за допомогою пластиру
27.05.2020

Поки що еозинофільний езофагіт вважається невиліковним. Пластир Viaskin Milk розглядається як єдиний спосіб лікування даного захворювання.

APPLE і GOOGLE представили спільний інструмент відстеження потенційних каналів поширення COVID-19
26.05.2020

Новий інструмент, розроблений технологічними гігантами дозволить складати детальну карту контактів користувача, в разі виявлення у нього коронавіруса.

Схвалено першу систему для корекції сколіозу зсередини
25.05.2020

FDA схвалило перше в своєму роді инвазивное пристрій для корекції ідіопатичного сколіозу у дітей та підлітків, що не відповіли на існуючі варіанти консервативного лікування, такі як зовнішнє кріплення.

Проти COVID-19 будуть застосовувати спеціальну медтехніку
25.05.2020

Американський регулятор дозволив використовувати нову систему очищення крові для лікування пацієнтів з екстремально важкими випадками COVID-19.

Фармацевти можуть контролювати гіпертонію віддалено
25.05.2020

Впровадження програми телемоніторингу фармацевтами пацієнтів з неконтрольованою артеріальною гіпертензією виявилася супер ефективною.

Білл Гейтс готовий проспонсорувати вакцину від COVID-19
25.05.2020

Дуже багаті люди, як правило, не витрачають мільярди доларів на ризиковані проекти, але саме це і готовий зробити Білл Гейтс в умовах пандемії COVID-19.

В Оксфорді проведуть випробування універсальної вакцини проти грипу
25.05.2020

Дослідники з Оксфордського університету приступили до клінічних досліджень вакцини проти грипу, потенційно ефективної проти всіх типів вірусу.