ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Пацієнтам

СОЦІАЛЬНА ГІГІЄНА БРАКА

На жаль, все в цьому світі має свій кінець. Філософи говорять – все мине і це також. Все мине - і печаль, і радість ... Все людство замислюється над питанням – що треба робити для того, щоб не згасали піднесені любовні почуття, а статеві стосунки в шлюбі не перетворилися на нудне виконання подружніх обов'язків. Улюбленець всіх жінок комісар Катанья з кінофільму «Спрут» говорив: «Все, що мене колись збуджувало, змушувало пробивати стіни і здійснювати подвиги, перетворилося зараз на те, що дратує мене найбільше – у мою дружину». Воістину – від любові до ненависті один крок.

Бувають анекдотичні ситуації, коли Колобок поїхав у відрядження, а його дружина Булочка зрадила йому з бубликом. І тепер Колобка все називають рогаликом. Але якщо покласти руку на серце, то по цій частині більше приколюються чоловіки, ніж жінки. За світовою статистикою, чоловіки займаються сексом у два-три рази частіше, ніж жінки. Цікаво тільки - з ким?!!                                    

Любов – найзагадковіше з усіх почуттів. Світ любові невичерпний, але кожен з нас любить по-своєму і кожна любов хоч і схожа на інші, але все-таки неповторна. Любов, як той фенікс, що спалахує, згоряє, перетворюється на попіл і воскресає по-різному. Єдиних рецептів і шаблонних рішень у любові немає. Коли людина закохана, то слабкий стає мужнім, скупий – щедрим, замкнутий – товариським. Олександр Блок писав, що тільки закоханий має право на звання людини. Його підтримував А.П.Чехов – закоханість дана людині для того, щоб вона знала, якою вона повинна бути. Закоханість – це нормальний стан, все інше – ненормальне.

Так, любов – це спалах, це психологічний вибух. А що робити потім, коли любовний пил осяде? Любов починає повільно згасати. Швидше гаснуть чоловіки, а для тих жінок, що відстають в згасанні виникає катастрофа, а то і кінець світу.

            Як же уникнути згасання почуттів? На мій погляд, потрібно почати з віку, коли можна вступати в шлюб. Кожен з нас відчував перше юнацьке кохання, але далеко не кожне з них закінчувалось шлюбом. Важко повірити у вірність юнаків 18 років, коли він в принципі любить жінок взагалі. Як правило, ранні шлюби виявляються найбільш недовговічними. З вище написаного випливає АКСІОМА №1– Не вступайте в шлюб при першій любовній пожежі.

      Проблеми у сімейному житті починаються з конфлікту уявлень. Адже молоді люди прийшли з різних сімей, у них сформовані різні смаки і звички. І тут потрібна взаємна адаптація. Не там кинуті шкарпетки, не розвішаний мокрий рушник у ванній, не закрита кришка унітазу, не так сервірований стіл, тривала розмова по телефону і багато інших дрібниць можуть стати причиною конфлікту і дати першу тріщину у відносинах. З цього випливає АКСІОМА №2 – якщо ви хочете бути щасливими, то навчитеся прощати. Не рубіть з плеча, не бачте тільки сьогохвилинне погане, а згадайте все хороше, що між вами було. І добро завжди перевищить зло. Життєвий парадокс – якщо на жінці кілограм різної косметики, то це нормально; а якщо чоловік прийде додому злегка вимазаний губною помадою, то це – катастрофа.                        

АКСІОМА №3 – Не вважайте для себе ганьбою зайвий раз вибачитися перед своєю половинкою. Треба слідувати неписаному правилу – жінка буває не права тільки в трьох випадках, але ніхто не знає в яких. А тому – жінка завжди права. Не треба сперечатися з жінкою, простіше погодитися, а потім зробити по-своєму. – Дорогий, нехай навіть якщо я не права, то ти міг хоча б переді мною вибачитися!

              АКСІОМА №4 – Для чоловіків – не думайте що квіти – це марна трата грошей. Обов'язково даруєте жінці квіти! Подовжить цукерково-букетний період, Ви можете це зробити вічним! А жінку треба любити так, щоб після кожного сеансу любові ваші сусіди нервово виходили покурити на балкон.

          АКСІОМА №5

Говоріть про любов коханим,

Не скупіться на слова для них.

Вірте - один для одного ви необхідні,

Лише ви! Весь світ для вас - двох.                        

                                                          

І чим більше ви будете говорити про любов своїй жінці, тим більше в це повірите і ви самі. А це і є далекі бастіони культури сексуальних відносин                             

Тепер спустимося на землю, відійдемо від вищих духовних цінностей і розглянемо гармонію статевого життя. Ще В.І Ленін обурювався теорією «склянки води». Суть теорії в тому, що деякі люди вважають ніби задовольнити статевий потяг так само просто, як випити склянку води. Але ж це просто грубий тваринний інстинкт! Адже інтимна близькість – це не тільки статевий акт, а й ті духовні почуття, які підвищують психо-еротичну налаштованість. Тут все важливо – і поговорити між собою про все і ні про що, і погуляти в парку, на природі, навіть просто потриматися за руки, об'єднати свою біоенергетику. Відчути свою половинку і переконатися, що ви єдине ціле... Не кажучи про квіти і вірші.

    Абсолютно недостатньо досконально знати техніку сексу, набагато важливіше знати культуру сексуальних відносин. Тому дуже важливо молодятам володіти хоча б елементарними знаннями в сексології. Сексуальну безграмотність необхідно ліквідувати зі шкільної лави, в стінах середніх і вищих навчальних закладів. І дуже здорово, що останнім часом з'явилися центри планування сім'ї, де досвідчені лікарі нададуть правильну інформацію майбутньому подружжю. Це і статеве виховання молоді, і консультації з питань сім'ї, шлюбу, вагітності і материнства. А також проведуть обстеження подружжя, які страждають на безпліддя, і проведуть кваліфіковане лікування виявлених проблем.

Задати питання