ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Профіль компанії

Фармацевтична компанія «Ананта МЕДІКЕАР ЛТД.», Лондон, Великобританія.

Девіз компанії: «Нескінченна турбота про Ваше здоров'я» 

ПРОФІЛЬ КОМПАНІЇ


НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я - головний пріоритет групи компаній «Ananta Medicare».


«Ananta Medicare» прагне оберігати і зберігати найголовніші людські цінності - міцне здоров'я і високу якість життя.

Група компаній Ананта Медікеар має власні заводи в Індії та офіси в Європі (Великобританія), Азії (Індія) і СНД (Україна).

Компанія була заснована в 1999 році. За роки успішної роботи на фармацевтичних ринках продукція «Ananta Medicare» здобула довіру пацієнтів і фахівців різних країн. Успіх компанії є результатом невтомної праці, відданості і високого професіоналізму наших співробітників.


В даний час метою компанії є розширення ринків збуту в різних регіонах світу.

В рамках реалізації стратегії розвитку «Ananta Medicare» збільшує виробничі потужності, удосконалює продуктовий асортимент, формує професійну команду, бере активну участь в науково-дослідних програмах.

МІСІЯ
Надавати високоякісні і доступні лікарські препарати та засоби рослинного походження в інтересах здоров'я пацієнтів.

Забезпечення фахівців в області медицини і фармації високоякісної медичної продукцією відповідно до сучасних стандартів охорони здоров'я.

Цінності, які нас об'єднують і є запорукою успіху «Ananta Medicare»:

 • Якість
 • Результатівність
 • Клієнтоорієнтованість
 • Партнерство
 • Цілеспрямованість
 • Інновації
 • Динаміка розвитку
 • Довіра
 • Відповідальність
 • Згуртованість

БАЧЕННЯ

Світоглядна концепція «Ananta Medicare»: постійна турбота про здоров'я і якості життя людей шляхом підвищення загальної культури охорони здоров'я і тісної взаємодії з фахівцями в сферах медицини та фармації.

Драйвером розвитку «Ananta Medicare» є принцип - «Майбутнє починається сьогодні!». Тому в найближчих планах компанії нарощування нових виробничих потужностей, розширення асортименту продукції і фармако-терапевтичних напрямків, проведення наукових досліджень і розробка нових лікарських препаратів, та дієтичних добавок, представлення продукції компанії на світових ринках.

ВИРОБНИЦТВО

Продукція виробляється на власних заводах і за контрактом в Італії, Індії та Японії. Виробничий процес відповідає стандартам GMP, ISO 9001, ISO 22000 та забезпечує гарантовану якість продукції.

Вся продукція «Ananta Medicare» виробляэться на сучасних фармацевтичних підприємствах.

Дієтичні добавки і засоби рослинного походження

Перший завод компанії Ананта Медікеар, що спеціалізується на виробництві дієтичних добавок і засобів рослинного походження, почав роботу в 2015 році. Продукція виготовляється у вигляді таблеток, капсул, сиропів, льодяників, порошків, кремів / гелів, мазей та інших лікарських форм.

Лікарські засоби

ANANTA MEDICARE володіє двома фармацевтичними заводами, розташованими в Шріганганагар (Індія).

У 2020 році був запущений перший завод лікарських засобів. Завод виготовляє парентеральні цефалоспорини. Має сертифікати PIC/S GMP, WHO GMP.

Другий завод буде запущено у 2023 році, який буде спеціалізуватися на таблетках, капсулах, ліофілізованих і рідких розчинах для ін’єкцій.

Загальна площа заводів з виробництва лікарських засобів становить близько 30 000 кв.м.

Системи виробництва і контролю якості даних заводів розроблені відповідно до вимог PIC / S GMP, такими як MHRA, FDA і т.д.

 • Виробництво лікарських препаратів під власними торговими марками «Ananta Medicare» також здійснюється на наступних заводах-партнерах:
 • Flamingo Pharmaceuticals Ltd. (India)
 • Eurolife Healthcare Pvt. Ltd. (India)
 • Marksans Pharma Ltd. (India)
 • Swiss Parenterals Pvt. Ltd.(India)
 • Venus Remedies Limited (India)
 • Artura Pharmaceuticals Ltd. (India)
 • Nutrilinea S.r.L (Italy)    та інших підприємствах (Японії, Індії, України).

ПРОДУКТОВИЙ ПОРТФЕЛЬ
Асортимент рецептурних і безрецептурних продуктів, з якими працює «Ananta Medicare» відповідає сучасним тенденціям розвитку медицини і формується в  відповідності зі стратегією розвитку компанії. Продуктовий портфель включає в себе широкі перелік лікарських препаратів та засобів природного походження, що дозволяють проводити профілактику і лікування різних захворювань: серцево-судинних, ендокринологічних, неврологічних, гастроентерологічних, алергічних, дерматологічних та інфекційних захворювань, а також захворювань сечостатевої системи, що випускаються в різних лікарських формах : таблетки, капсули, льодяники, сиропи, спреї, гелі,
парентеральні лікарські форми (розчини, порошки для ін'єкцій / інфузій).

Маркетингова стратегія компанії і багаторівневий контроль якості продукції, що випускається є нашим постійним пріоритетом і спрямовані на те, щоб кожен продукт відповідав найсуворішим міжнародним стандартам.

Компанія «Ananta Medicare» проводить клінічні випробування дієтичних добавок і засобів рослинного походження, що виводяться на ринок. Таким чином, їх ефективність клінічно доведено.

ЯКІСТЬ
«Безкомпромісна якість» - основа філософії «Ananta Medicare», так як висока якість - це прогнозована ефективність і гарантована безпека.

Компанія «Ananta Medicare» суворо дотримується політики ретельного контролю якості, який охоплює всі стадії виробництва і зберігання продукції, а також відповідає самим вимогливим міжнародним стандартам. Робочі операції і процедури стандартизовані відповідно до міжнародних вимог і норм:
Виробництво функціонує з дотриманням стандартів Good Manufacturing Practice (GMP). Лабораторні дослідження проводяться відповідно до стандартів Good Laboratory Practice (GLP).

Система складського обліку, зберігання і дистрибуції функціонує відповідно до вимог Good Distribution Practice (GDP).

МАРКЕТИНГ
Активно функціонує відділ маркетингу компанії «Ananta Medicare» використовує в своїй роботі сучасні методи просування продукції, спрямовані на задоволення потреб споживачів і фахівців в області медицини і фармації. Успішні маркетингові стратегії побудови брендів забезпечують динамічний розвиток компанії на різних ринках.

КОМАНДА
«Ananta Medicare» об'єднала знання і навики талановитих, амбітних, відповідальних та ініціативних фахівців. Сьогоднішній колектив компанії це команда однодумців, які об'єднують багаторічний досвід і багаж знань з енергійністю, оптимізмом і відкритістю до сучасних технологій. Високий професіоналізм і мотивованість співробітників дозволяють нам бути динамічною і результативною командою.

Ефективна система навчання і постійний розвиток організаційної структури компанії - невід'ємний пріоритет в роботі «Ananta Medicare». Система управління персоналом базується на кодексі корпоративної етики, в якому сформульовані і систематизовані основні норми і принципи поведінки співробітників компанії.

Результативна діяльність «Ananta Medicare» забезпечується злагодженою роботою всіх підрозділів: виробничого відділу, відділу маркетингу, реєстрації лікарських засобів, відділу продажу, відділів перспективного розвитку та логістики, підрозділи зовнішньої служби компанії.

Наша компанія - це територія необмежених можливостей, де молоді талановиті і амбітні фахівці в області медицини і фармації мають можливість проявити свої знання, навики і повноцінно реалізуватися.

Історія успіху «Ananta Medicare» - це результат багаторічної кропіткої праці всього колективу в ім'я здоров'я і високої якості життя пацієнтів.

Наша команда неухильно прагне до лідерства і готова докладати максимум зусиль і весь свій потенціал розуміючи, що стати лідером у своїй галузі не просто, ще складніше втримати і зміцнити завойовані позиції.