ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Пацієнтам

СЕКСУАЛЬНА ДИСГАРМОНІЯ І ПСИХОЛОГІЧНА СУМІСНІСТЬ

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я чоловіки у віці від 40 до 70 років мають проблеми з досягненням ерекції в 48-52% випадків, тобто практично кожен другий чоловік в тій чи іншій мірі має таку проблему. Ім'я цієї проблеми – еректильна дисфункція. Складність полягає ще у тому, що далеко не кожен чоловік здатний визнати свою слабкість. Вони заспокоюють себе, що втомився, перенервував, недоперепив, а ось завтра буде все добре. І ось настає завтра і все повторюється. Виникають ілюзії, самообман, проблема замовчується, а страждають від цього ваші жінки. Хочеться привести слова доктора Єнікеєва – жінка – це найкращий друг чоловіка. Просто не всі чоловіки про це знають.

На мій погляд, першопричиною багатьох проблем в нашому суспільстві є недостатність статевого виховання в школі. До недавнього часу вся інформація була покрита залізною завісою. Тому й існує ряд сексуальних міфів, які виникли від недостатньої освіти в суспільстві. Ці міфи небезпечні і згубні, вони вимагають спростування. Цим ми зараз і займемось.

Міф №1 -- Утримання призводить до поліпшення якості ерекції.

Якраз навпаки! Зниження частоти статевих контактів призводить до зниження вироблення чоловічого статевого гормону, що в подальшому позначається і на потязі до жінки, і на повноцінному наповненні статевого члена. Воістину, не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні.

Міф №2 – Чим більше статевих контактів за ніч, тим краще. Зовсім не так! Адже грає роль не кількість, а якість контакту.

Міф №3 – Чоловік повинен бути готовий до статевого акту в будь-який час дня і ночі. Як би не так! Чоловік теж може втомитися на роботі, у нього теж може боліти голова. Секс – це безумовно відпочинок, але він вимагає чималих витрат енергії. Тому, жінки, бережіть чоловіків. Знаходьте золоту середину.

Важливо зрозуміти головне – недостатнє знання і елементарне невігластво в питаннях сексуальних відносин потрібно виправляти і вчитися жити по-новому. За світовою статистикою сексуальна дисгармонія в сім'ях досягає 70%.          

У родині велике значення відіграє психологічна сумісність. Якщо жінка критикує чоловіка за низьку зарплату, нічне хропіння, захоплення футболом, зустрічі з друзями, то це обов'язково перекинеться і в спальню. А ця жінка перестає його цікавити, як жінка. Виникає синдром дон Жуана, тобто бажання поміняти партнерку. А часта зміна партнера веде лише до фізичної релаксації, але збільшує ризик зараження венеричними захворюваннями.

Іноді дружина карає чоловіка утриманням. При статевій дизритмії виникає синдром простатізма – загальної незадоволеності, що призводить до порушення ерекції і еякуляції, та застійному простатиту. Чим довше тримати чоловіка без статевих контактів, тим гірше він буде справлятися з обов'язками чоловіка в ліжку. З'являється замкнуте коло і розімкнути його можна тільки підвищивши свої знання в сексології.

            У чоловіків найбільш часто розвивається порушення ерекції. Раніше цю проблему називали імпотенцією, але через некоректність назви зараз її називають еректильною дисфункцією. І тут на перший план виходить її величність передміхурова залоза – друге серце чоловіка. Така собі маленька залоза великого сексу. Девіація причин дуже проста – невротичні та органічні чинники.

Багато хто намагається рятуватися препаратами силденафілу, але скільки мотузочці не витися, а кінець все одно буде. Потрібно лікувати не наслідок хвороби, а її причину. А для цього потрібно просто звернутися до лікаря, практично всі розлади такого генезу піддаються лікуванню.

У жінок найбільш частим розладом є аноргазмія, тобто відсутність оргазму. До 42% жінок страждають на цю недугу, але лише 10% не піддаються лікуванню.

Друга причина звернень – порушення лібідо, тобто статевого потягу, як зниження, так і підвищення. При лікуванні це усувається без особливих проблем. А ось у жінок, як правило, ця проблема підсвідомо витісняється, про неї не хочуть думати. Як там кажуть – людина живе не тільки сексом! Хоча досить лише скасувати прийом протизаплідних таблеток, як лібідо підвищується у 21% жінок. Головне не запускати проблему до інкурабельної стадії, тобто до неможливості лікування.

Повторюся ще раз – все піддається корекції, приходьте до лікаря, не замикайтеся в собі, сама по собі ця проблема не зникне. Один мій знайомий уролог часто говорить, що зараз проблеми з потенцією бути не може, одна пігулка Віагри вирішує всі складнощі. На жаль, ця проблема набагато глибше і одноразове поліпшення – це тільки вершина айсберга. Сотні і тисячі чоловіків все б віддали за таку чарівну таблетку, але лікування проблеми є тривалим і копітким процесом.

                                                                                             

Далі буде ………

 

 

 

 

Задати питання