ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Про компанію

Благодійність

У всі часи фундаментом благодійної діяльності, а також двигуном її розвитку були особисті якості людини.

Перш за все - це співчуття, почуття відповідальності перед собою та суспільством, бажання допомогти. Для будь-якої держави підтримка в соціальній, культурній, освітній сфері відіграє важливу роль.

В наш час дуже важливо правильно розставляти пріоритети. Перш за все, це відноситься до моральних принципів і загальнолюдських цінностей, які є основою для формування здорової нації. Від того, яке місце в житті людини буде займати питання моральності, питання допомоги іншій людині, питання відповідальності за свої вчинки залежить те, яке майбутнє буде чекати нас і наших дітей. Без перебільшення можна сказати, що відродження цих якостей буде сприяти зміцненню не тільки окремої соціальної групи, а й країни в цілому!

Так, розвиток благодійної діяльності в наш час вимагає участі і підтримки кожного, тому що тільки спільними зусиллями ми зможемо надати гідну допомогу малозабезпеченим  людям.

  Компанія Ananta Medicare продовжує свою благодійну діяльність і продовжує акцію «Поділись своєю добротою», яка стартувала 1 червня 2015 року. Так, з кожної реалізованої упаковки препаратів буде перераховуватися 10 копійок в благодійний фонд "Їжа життя" для надання допомоги соціально незахищеним верствам населення.

Задати питання