ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
#####
Спецiалiстам
#
ОПТИМІЗАЦІЯ КОРЕКЦІЇ ПОРУШЕНЬ СНУ, МОВЛЕННЄВОГО ТА КОГНІТИВНОГО РОЗВИТКУ У ДІТЕЙ ВНАСЛІДОК ПЕРИНАТАЛЬНОГО УРАЖЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

У статті подані результати клінічного дослідження з вивчення ефективності та переносимості застосування дієтичної добав-ки «Анантаваті® Кідс» (Ананта Медікеар) у дітей з мовленнєвими, когнітивними розладами та порушеннями сну, внаслідок перинатального ураження центральної нервової системи. Показано особливості впливу Бакопи Моньє та Вітанії снодійної на функціональні зміни головного мозку у основній групі дітей, що отримували Анантаваті® Кідс, та групі порівняння.

Читати далі
#
Раціональність застосування Нокамену в практиці сімейного врача

Сучасна українська медицина переживає раціоналізаторські зміни , і на сьогодні найбільше це торкнулося саме лікарів первинної ланки – лікарів загальної практики та сімейної медицини.

Читати далі
#
ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ КОМБІНОВАНИХ ФІТОПРЕПАРАТІВ У ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ

У статті розглянута проблема інтегрального ведення дітей різних вікових періодів з симптомом кашлю при гострих респіраторних вірусних інфекціях. Відображені сучасні підходи використання препаратів рослинного походження при симптомі кашлю в практиці лікаря-педіатра.

Читати далі
#
ПОКРАЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЛІКУВАННЯ СЕНІЛЬНИХ КОЛЬПІТІВ

Оцінка клінічної ефективністі вагінального гелю «Інтінова» в лікуванні жінок з сенільним кольпітом

Читати далі
#
ЕФЕКТИВНІСТЬ ФІТОКОМПЛЕКСУ АДРІУС® У ВІДНОВЛЕННІ КЛІНІКО-ЛАБОРАТОРНИХ ПОКАЗНИКІВ У ХВОРИХ ХРОНІЧНИМ АБАКТЕРІАЛЬНИМ ПРОСТАТИТОМ ТА ЕРЕКТИЛЬНОЮ ДІСФУНКЦІЄЮ

Хронічний простатит (ХП) посідає одне з перших місць за розповсюдженістю серед чоловічих хвороб [1-3], у 7-36% хворих він асоціюється із розладами статевої функції [4].

Читати далі
#
Можливості фітонейрорегуляції у пацієнтів з тривожно-депресивними розладами, що зумовлені військовим стресом

У статті містяться результати дослідження ефективності вживання рослинного комплексу Анантаваті®(«Ananta Medicare », Великобританія) пораненими, які поступили із зони антитерористичної операції, з психопа-тологічними проявами у відновний період.

Читати далі