ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Пацієнтам

Підготуй свій мозок до навантаження!

Іспити чи дедлайни в роботі можуть перевантажити нервову систему та збільшити рівень стресу, оскільки потреба запам’ятовувати та опрацьовувати велику кількість інформації може зробити стрес некерованим.

Щоб упоратися з надмірним розумовим навантаженням дехто використовує «класичні» «народні» стимулятори мозку – каву, цукор, шоколад, солодощі. Але! Такі засоби забезпечують короткотривале полегшення стресу, проте довготривалі наслідки можуть бути більш шкідливими та призвести до ще більшого виснаження організму.

Останнім часом особливу увагу привертають до себе лікарські рослини, які з давніх часів використовували для поліпшення розумових здібностей. Бакопа Моньє та Гінкго Білоба – одні з найвідоміших рослин, які тонізують розумові властивості.

Бакопа Моньє (брахмі) – стародавній засіб Аювердичної медицини, який здавна використовують як тонік для когнітивних властивостей. Ця рослина впродовж століть застосовується для покращення пам’яті та концентрації уваги, при їх природному зниженні з віком або при різних розладах.

Бакопа Моньє покращує «спілкування» між нервовими клітинами, допомагаючи інформації ефективніше передаватися в різних регіонах головного мозку. Також Бакопа урівноважує реакцію гормонів стресу, нормалізує активність периферичної та центральної нервової системи, тим самим діє як природний засіб від стресу.

Справжнім відкриттям стала здатність брахмі стимулювати утворення нових нервових клітин. Завдяки впливу на спеціальні білки-нейротрофіни, Бакопа допомагає виникати новим нейронам, які краще формують зв’язки між собою. Міжнейрональні зв’язки – це фундамент хорошої пам’яті та навичок.

Препарати Бакопи Моньє добре вивчені лікарями та вченими по всьому світу. Відомо, що екстракт Бакопи в дозах 150-300 мг на добу сприяє навчанню, допомагає підтримувати короткочасну та довгочасну пам’ять, на довше та краще зосереджувати увагу, демонструвати кращу працездатність. Бакопа – безпечний і ефективний засіб для підвищення загальної продуктивності мозку, здатності навчатися та запам’ятовувати. Саме тому Бакопу Моньє рекомендують для довготривалого застосування тим особам, які прагнуть покращити свої розумові здібності.


 

Гінкго Білоба – це унікальна деревна рослина, що з’явилася на нашій планеті мільйони років тому і збереглася до наших днів. Екстракт Гінкго добре вивчений лікарями і вченими, внаслідок чого рекомендований до застосування при порушеннях пам’яті. Окрім пам’яті, Гінкго допомагає і іншим когнітивним функціям, таким, як пригадування, розпізнавання, уважність, тривалість та ефективність сконцентрованості, настрій і рівень енергії. Гінкго ефективно підтримує організм в періоди інтенсивних навантажень, особливо, розумових; покращує доставку кисню і поживних речовин до головного мозку та всіх органів і тканин, завдяки чому сприяє збереженню гострого та ясного розуму.

Українськими фахівцями була розроблена дієтична добавка МЕМОСТІМ, в склад якої входять Бакопа Моньє та Гінкго Білоба.


Завдяки Бакопа Моньє та Гінкго Білоба Мемостім:


*сприяє зміцненню пам’яті та уваги;
*створює сприятливі умови для відновлення нервових клітин;
*підтримує здатність до навчання, аналізу інформації, пізнавальний інтерес;
*захищає нервову систему від ушкоджень.

МЕМОСТІМ доведено відновлює нервові клітини та допомагає підтримувати розумові здатності на найвищому рівні!
 
Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Не містить ГМО. Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

 

Задати питання