ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Спецiалiстам

Застосування рослинного комплексу Глібофіт для корекції показників вуглеводного та ліпідного обміну у пацієнтів з предіабетом та цукровим діабетом 2-го типу

1. Оцінка впливу рослинного комплексу Глібофіт на показники вуглеводного обміну, а саме на рівень глюкози в крові натще, протягом тримісячного курсу прийому показала достовірне зниження у групі пацієнтів із ЦД 2-го типу середнього ступеня тяжкості на 17,9%, легкого ступеня тяжкості на 25,6%, у пацієнтів із предіабетом – на 13%.
2. Встановлено зниження рівня глікозильованого гемоглобіну в групі з ЦД 2-го типу середнього ступеня тяжкості на 0,44%, в групі легкого ступеня – на 0,54%, з предіабетом – на 0,28%, що в свою чергу підтверджує високу ефективність рослинного комплексу Глібофіт щодо корекції показників вуглеводного обміну.
3. Прийом рослинного комплексу Глібофіт протягом тримісячного курсу сприяв зниженню рівня загального холестерину у пацієнтів із предіабетом та ЦД 2-го типу середнього ступеня тяжкості, а також виявив позитивну динаміку показника в групі з ЦД 2-го типу легкого ступеня, що підтверджує його ефективність щодо корекції показників ліпідного обміну.
4. Протягом дослідження була відмічена хороша переносимість рослинного комплексу Глібофіт, без проявів побічних реакцій, що підтверджує високу безпеку для пацієнта.
5. Враховуючи багатокомпонентний склад та отримані позитивні результати в ході дослідження, рослинний комплекс Глібофіт в дозі 1 капсула 2 рази на добу протягом 2-3 місяців може бути рекомендований пацієнтам із предіабетом, ЦД 2-го типу у складі комбінованої терапії з цукроз нижувальними засобами та дотриманням дієтичних рекомендацій для регуляції рівня глюкози крові, а також з метою профілактики розвитку ускладнень ЦД 2-го типу. Курс прийому доцільно повторювати 2-3 рази на рік.

читати далi.........

 

Задати питання