ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Пацієнтам

ЩО РОБИТИ,ЯКЩО ДИТИНА ВЕСЬ ЧАС СИДИТЬ В ТЕЛЕФОНІ?

Технології відіграють життєво важливу роль у нашому повсякденному житті.

Помірне використання гаджетів може позитивно впливати на розвиток дитини: це і розвага для дітей, і доступ до інформації.

А от надмірне їх використання прирівнюється до залежності. Наслідки варіюються між психічними, фізичними та емоційними проблемами.

З’являються дефіцит уваги, занепокоєння, проблеми з навчанням, проблеми зі сном, зором, поставою, відчуття страху й паніки, якщо вона залишить смартфон вдома або в нього розрядиться батарея чи станеться збій операційної системи.
Як відволікти дитину від гаджетів?Батьки можуть вжити таких заходів, щоб уберегти своїх дітей від залежності:

  1. Обмежте час, який діти проводять за телефоном та іншими гаджетами.
  2. Контролюйте пошуковий контент дітей на телефоні.
  3. Збільште час фізичної активності на відкритому повітрі.
  4. Робіть дітям п'ятихвилинні перерви для зору через кожні 30–40 хвилин використання пристроїв.
  5. Не рекомендується користуватися гаджетами за годину до сну.
  6. Заохочуйте особисте спілкування, яке допомагає дітям розвивати свої соціальні навички та здатність до спілкування.

    Актуальним помічником у корекції поведінки, самоконтролю та врівноваженості дитини є добавки до харчового раціону, що сприяють регуляції роботи нервової системи дитини. Саме таку повноцінну допомогу сучасній дитині надає сироп Анантаваті® Кідс, що доведено ефективний та має високий профіль безпеки, зручний у використанні та приємний на смак.

Анантаваті® Кідс має велику кількість позитивних відгуків від батьків дітей, що більшість вільного часу проводили у телефоні, планшеті, ноутбуці. Та з додаванням сиропу Анантаваті Кідс дитина змінюється вже на перших тижнях застосування: з’являється зацікавленість у проведенні часу із друзями та батьками, посмішка все частіше замінює вередування та сльози, дитина бере участь у повноцінному справжньому, а не віртуальному житті. Коли настає врівноваженість, простіше відбувається процес запам’ятовування шкільного матеріалу, з’являється посидючість та уважність, нормалізується настрій та зникають проблеми зі сном.
Важливо, що Анантаваті® Кідс не викликає пригніченості, звикання та якісно допомагає відволікти дитину від гаджетів і сприяє його всебічному розвитку.

Анантаваті® Кідс – повноцінна допомога сучасній дитині!

Задати питання