Ananta Medicare
logoУкраїна
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
 • fb
 • vk
 • ok
 • inst
 • ok
Пошук

Новини

 • news
  17.07.2019 Біологи дізналися, як підібрати ідеальний антибіотик

  Вони досліджували схеми спілкування патогенів, передає The Daily Mail. Таким чином на світ з'явився тест, здатний виявити наявність бактерій і поставити діагноз всього за 30 секунд. Це дозволить відразу призначити оптимально підходить терапію.

 • news
  06.08.2019 Онкологи нацькували на ракові клітини хитрий вірус

  Вони досліджували схеми спілкування патогенів, передає The Daily Mail. Таким чином на світ з'явився тест, здатний виявити наявність бактерій і поставити діагноз всього за 30 секунд. Це дозволить відразу призначити оптимально підходить терапію.

 • news
  25.07.2019 Вчені наблизилися до отримання працюючої терапії проти ВІЛ

  Західні фахівці, передає The Daily Mai, змогли видалити сліди ВІЛ з ДНК гризунів. Це вдалося зробити, застосовуючи лікарську терапію і метод редагування генома. Що використовувалися в експерименті гризуни могли продукувати Т-лімфоцити (імунні клітини) людини, сприйнятливі до ВІЛ.

 • news
  30.07.2019 Нові технології позбавлять від необхідності пити таблетки за графіком

  Госпіталь Houston Methodist випробував унікальну систему доставки ліків, яка буде незамінна для пацієнтів з хронічними недугами - артрит, діабет, хвороби серця, пише Eurek Alert. Це невеликий імплантат з наноканаламі, який можна дистанційно контролювати по Bluetooth.

 • news
  22.07.2019 Антиоксидант зробить протиракову терапію по-справжньому ефективною

  Американські вчені з'ясували, як зробити імунну терапію на кшталт приймальні Т-клітинної терапії і трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин (ТГК) потужнішою. Вони пропонують міняти Т-клітини, використовуючи тіоредоксін - природний антиоксидант, пише Medical Express.

 • news
  11.07.2019 Provisor Club School – знову разом!

  12.06.19 у м. Запоріжжя пройшов другий захід всеукраїнського навчального циклу для провізорів та фармацевтів від Ananta Medicare - Provisor Club School!

 • news
  12.07.2019 Наночастки здатні відновити спинний мозок після травми

  Як зазначає N + 1, силу наночастинок співробітники Університету Мічигану випробували на гризунах. Частинки посилювали зростання нових нервових волокон і допомогли мишам швидше повернути часткову рухливість задніх лап. Відомо: в зону пошкодження спинного мозку при травмі потрапляють нейтрофіли і моноцити - імунні клітини. Ці клітини починають виділяти прозапальні з'єднання, що призводять до збільшення проникності судин, формування набряку, а також загибелі нейронів, руйнування мієлінової оболонки аксонів (відростків нервових клітин) і порушення їх функціонування.

 • news
  04.07.2019 Засіб проти акне довело свою користь для судин

  Даний засіб рятує від серцевих нападів і інсультів за рахунок підтримки еластичності судин, пише The Daily Mail. Йдеться про зниження ризику розвитку атеросклерозу, викликаного кальцієвими відкладеннями, які зменшують просвіт судин і роблять їх стінку більш жорсткою.

 • news
  02.07.2019 Особливу світловий вплив - порятунок від онкології і травм

  Інститут медичних досліджень Гудзона і Університет Суинберна, передає Xinhua, розробили метод лікування раку і травм м'яких тканин за допомогою світла. Були проведені випробування нового фотодинамічного кошти IXV-PO2 на клітинах раку яєчників. Засіб дозволило знищити ракові клітини в лабораторних умовах.

 • news
  28.06.2019 Відкриття: БАДи, що містять вітамін D, рятують від смерті

  Як показали дослідження, ці добавки знижують рівень смертності внаслідок онкологічних захворювань, пише "Vademecum". Вчені вважають, що раковим пацієнтам критично важливо підтримувати нормальний рівень вітаміну D. Статистика говорить: у ракових хворих нерідко відзначається дефіцит цього вітаміну. І для жителів північних, несонячних країн це особливо актуально, адже вітамін виробляється на сонці. При цьому не всі можуть похвалитися великою кількістю в раціоні печінки, яєць і жирної риби - джерел вітаміну D.