ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Пацієнтам

ЕКСПЕРТНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЗДОРОВ’Я ВОСЕНИ

Ми помиляємось вважаючи, що за три місяця літа, з'ївши багато фруктів та ягід, поповнили свій організм достатньою кількістю вітамінів та мінералів мало не на півроку вперед. Річь в тому, що літом ми усунули лише весняний гіповітаміноз. Наш організм дійсно становиться більш міцним та здоровим. Але більша частина вітамінів дуже швидко виводяться з організму, тому необхідно їх постійне надходження. Також прохолодна погода, вологість та вітер, відсутність достатньої кількості ультрафіолету всі ці та інші фактори стають додатковою причиною поступового розвитку осіннього гіповітамінозу, який може посилитися та перейти у форму авітамінозу.


Найпоширенішими симптомами авітамінозу є: головний біль, втома, млявість, дратівливість, нудота, сонливість, м’язова слабкість, зниження тонусу, погіршення стану шкіри, погана концентрація уваги, загальний занепад сил, зниження працездатності, зниження імунітету. Але цих розладів мождна уникнути чкщо своєчасно додати  до раціону харчування  вітамінно-мінеральні комплекси.


VITAGEN® №24 MEN’S HEALTH та VITAGEN® №34 WOMEN’S HEALTH це збалансовані вітамінно-мінеральні комплекси, які розроблені з урахуванням унікальних потреб жіночого та чоловічого організмів, що містять необхідні вітаміни, мінерали, антиоксиданти та жирні кислоти, що дозволяють компенсувати дефіцит корисних компонентів та підтримувати здоров'я організму.

Особливістю комплексів VITAGEN® №24 MEN’S HEALTH та VITAGEN® №34 WOMEN’S HEALTH є наявність «антиоксидантного квартету», який поєднує астаксантин, лютеїн, лікопін та біофлавоноїди цитрусових, які захищають організм від впливу активних форм кисню.

Лютеїн - входить до складу макулярного пігменту. Міститься в кришталику людини, захищаючи від вікових захворювань очей, наприклад таких як катаракта. Захищає сітківку від впливу вільних радикалів, зменшує пошкодження очей синім світлом (який відображається від екранів гаджетів).

Лікопін – потужний антиоксидант, який сприяє покращенню когнітивних функції, нормалізує співвідношення ЛПНЩ та ЛПВЩ, знижує рівень холестерину в крові, захищає ß-клітини підшлункової залози.

Астаксантин - за своєю антиоксидантною активність в 100 разів вище, ніж у вітаміну Е. Зберігає захисні сили імунної системи, призупиняє процеси старіння шкіри, попереджає розвиток серцево-судинних захворювань.

Біофлавоноїди цитрусових – забезпечують захист від впливу вільних радикалів, захищають судини та нормалізують артеріальних тиск, зменшують ожиріння і запалення жирової тканини, покращують толерантність до глюкози і чутливість до інсуліну.

Таким чином вітамінно-мінеральний комплекс VITAGEN® №24 MEN’S HEALTH та VITAGEN® №34 WOMEN’S HEALTH, завдяки антиоксидантним властивостям своїх компонентів, дозволяє захищати організм від шкідливого впливу токсинів та зовнішнього середовища, сповільнити процеси старіння в організмі та сприяти швидкій регенерації та одужанню. Зокрема зберегти  та підтримати здоров’я на період осіннього міжсезоння.

 

Задати питання