ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Пацієнтам

   ІЗІ НАЙТ, ЯКІСНИЙ СОН - БАДЬОРИЙ ДЕНЬ!

  Сон – природний біологічний процес, який необхідний для відновлення організму. Під час сну відбувається як психічне так і фізичне оновлення всього організму, запускаються регенераційні процеси, відновлюється психо-емоційна рівновага. Порушення сну (або інсомнія) – дуже небезпечний розлад, який  може вплинути на фізичний та психологічний стан людини, здатний  ускладнювати перебіг хронічних заварювань, суттєво  погіршує рівень якості життя.

При незначних порушеннях сну може бути достатньо змінити спосіб життя, уникати перенапруження та стресу, дотримуватися гігієни сну та раціонального режиму харчування. Але коли цих методів недостатньо, то дієвою допомогою для врегулювання сну та покрашення його якості є  застосування комплексних засобів, що містять в своєму складі лікарські рослини. Саме до таких комплексів, що позитивно випливають на процеси засинання та підтримки здорового сну відноситься  ІЗІ НАЙТ.

До складу фітокомплексу ІЗІ НАЙТ входять екстракти трьох добре відомих рослини: Лаванди вузьколистої, Хмелю звичайного та Валеріани лікарської. Діючи комплексно, біологічно активні компоненти рослин сприяють покращенню функціонування нервової системи, полегшують засинання, поглиблюють сон, зменшують кількість нічних пробуджень, нормалізують цикадні ритми та, завдяки якісному відновленню організму під час сну, додають бадьорості  та сил на весь день.

Рекомендована схема застосування ІЗІ НАЙТ для дорослих і дітей від 12 років: при порушеннях сну по 1-2 капсули за 1-1,5 години до сну, для зменшення проявів нервової напруги по 2 капсулі 3 рази на добу, або за схемою, рекомендованою лікарем.

 

 

Задати питання