ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Пацієнтам

ІМУТРИН - в сезон застуд надійно з ним!

В холодну пору року, гостра респіратора вірусна інфекція (ГРВІ) опановує понад 15% населення земної кулі. За статистикою, дорослі хворіють від двох до чотирьох разів на рік. Кожна 6-7 людина залучається до епідемічного процесу. ГРВІ вражає людей будь-якого віку. Близько 40% втраченого робочого часу пов'язані з симптомами, викликаними застудою. До груп ризику тяжкого та ускладненого перебігу застуди відносяться: вагітні жінки, особи з хронічними захворюваннями, пацієнти з вираженим метаболічним синдромом, у т. ч. ожирінням та цукровим діабетом, люди похилого віку тощо.


ГРВІ характеризуються гострим початком захворювання, що проявляються різким підвищенням температури тіла, вираженою інтоксикацією (озноб, головний біль, ломота в м'язах, суглобах, біль при русі очними яблуками або натисканні на них, світлобоязнь), а також приєднанням катарально-респіраторних симптомів (сухість слизових верхніх дихальних шляхів, першіння в горлі, сухий кашель, ускладнення дихання).

Для допомоги хворим на ГРВІ та задля профілактики можливих ускладнень спеціалісти рекомендують дотримуватися наступної тактики: призначають противірусні лікарські засоби, препарати що усувають катарально-респіраторні симптоми, застосовувати жарознижувальну, дезінтоксикаційну, антиоксидантну терапію, а також різноманітні вітаміни, мінерали та засоби рослинного походження.


Комбінований рослинний засіб ІМУТРИН (VITAGEN 108) має унікальний склад: екстракти Ехінацеї вузколистної 200 мг, Гідрастису канадського 150 мг, Ункарії опушеної 150 мг. Завдяки цьому поєднанню ІМУТРИН  забезпечує противірусну, протизапальну, імуномоделюючу та антиоксидантну дію. 

Противірусну дію комплексу ІМУТРИН забезпечують біологічно активні сполуки Ехінацеї та Гідрастису, що проявляють активність проти різних груп вірусів, запобігають поширенню та розмноженню вірусів, скорочують тривалість хвороби, посилюють дію противірусних лікарських засобів. Протизапальну дію ІМУТРИН забезпечують всі три компоненти комплексу, що гальмують запальний процес, зменшують прояви симптомів хвороби, уповільнюють прогресування захворювання та скорочують тривалість гострої фази. Імуномодулююча дія здійснюється завдяки Ехінацеї та Ункарії (або як ще її називають – Котячий кіготь), що сприяють нормалізації імунної системи, стимулюють захисну відповідь організму на втручання патогенів. Додаткової переваги комплексу надає антиоксидантна дія Ункаріїї, що сприяє оновлюванню клітин,  пошкоджених внаслідок хвороби, запобігає поглибленню патологічного процесу, має дезінтоксикаційні властивості.

 

Таким чином, ІМУТРИН (VITAGEN 108) – це фітокомплекс, що системно покращує імунітет, підвищує опірність організму до інфекцій, допомагає прискорити регрес симптомів та сприяє швидкому одужанню та профілактиці захворювання.

 

ІМУТРИН може бути рекомендований для профілактики захворювань на сезонні застуди, для людей, захворівших на ГРВІ, в поєднанні основною терапією, для посилення її дії та попередження ускладнень, а також людям, які щойно одужали за для скорішого та повноційного відновлення.

 

ІМУТРИН - надійна допомога імунітету в сезон застуд, що повинен бути  в кожній аптечці!

 

 

Задати питання