ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Пацієнтам

Адріус при зниженні статевого потягу внаслідок дії психоемоційних факторів

Зниження статевого потягу може бути спричинене різними психологічними та емоційними чинниками, а якими саме — ми розглянемо далі. Також ви дізнаєтеся про корисну дію Адріус при зниженні лібідо.

 

Психоемоційні фактори та статевий потяг

Психічні та емоційні проблеми можуть знижувати лібідо чоловіка та викликати сексуальні розлади, такі як:

 

  • проблеми зі збудженням;
  • еректильна дисфункція;
  • передчасна еякуляція або її затримка;
  • аноргазмія.

 

Повноцінне сексуальне життя тісно пов’язане з психоемоційним станом чоловіка. Проблеми з самооцінкою, психічні травми, стреси, труднощі у стосунках - усе це перепони, які не дають чоловікам відчувати близькість з іншими, вступати в інтимні стосунки та повністю насолоджуватися своїм сексуальним життям.

 

Стрес, тривожність, депресія та інші психологічні стани можуть впливати на сексуальний потяг, як саме це може відбуватися:

 

Зміни на гормональному рівні. Стрес може впливати на рівень гормонів, таких як кортизол, який відіграє важливу роль у регулюванні статевої функції.

 

Зниження настрою. Депресія та тривожність “з’їдають” інтерес до багатьох аспектів життя, включно зі статевими відносинами.

 

Негативний вплив на самооцінку. Негативні емоції можуть призвести до зниження самооцінки та вплинути на впевненість у собі, а в підсумку і на рівень збудження в чоловіка.

 

Під впливом стресу чоловіка супроводжують такі симптоми, як проблеми зі сном, високий кров’яний тиск, головні болі, занепокоєння та дратівливість. У підсумку відбувається виснаженість організму та зниження рівня сексуального бажання.

 

Як Адріус допомагає при зниженні лібідо

 

Підсилити лібідо  чоловіка може Адріус. Засіб містить компоненти, які сприятливо впливають на психоемоційний стан чоловіка та його репродуктивне здоров’я.

 

Корисні властивості компонентів Адріус

 

  • Вiтанія снодійна. Має виражені антистресові властивості, що може позитивно позначитися на здоров'ї репродуктивної системи. Водночас є стимулятором вироблення тестостерону, який відповідає за сексуальний потяг.

 

  • Якірці сланкі. Підсилюють синтез тестостерону, підвищують лібідо, покращують сперматогенез. Крім того, можуть збільшити фізичну та психічну енергію, що позитивно позначається на психоемоційному стані.

 

  • Спаржа гроновидна. Відома як афродизіак. Сприятливо впливає на нервову систему, оскільки має здатність знижувати рівень стресу та тривожності, також підвищує ерекцію.

 

  • Йохiмбину гідрохлорид. Нормалізує ерекцію, ослаблену в результаті стресу, підвищує лібідо.

 

  • Апілак. Підвищує статевий потяг, збільшує рівень тестостерону і активність сперматозоїдів. Крім того, проявляє загальну тонізувальну дію, підвищує стійкість організму до стресів.

 

Адріус рекомендовано вживати при зниженому лібідо, оскільки він нормалізує кровообіг, зміцнює сексуальну витривалість, ослаблену внаслідок стресу та підвищує статевий потяг.

 

Купити Адріус онлайн можна на багатьох сайтах аптек. Також продається в офлайн аптеках по всій Україні.

 

 

Задати питання