ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
#####
Інформація для пацієнтів
#
СЕКСУАЛЬНА ДИСГАРМОНІЯ І ПСИХОЛОГІЧНА СУМІСНІСТЬ

Починаємо публікацію робот уролога, фахівця вищої кваліфікаційної категорії, заслуженого лікаря України Косенко Володимира Миколайовича

Читати далі
#
РІЗНОМАНІТНИЙ ВІТАМІН. ЯК РОЗПІЗНАТИ ДЕФІЦИТ БІОТИНУ В ОРГАНІЗМІ

Біотин був відкритий в 1901 році вченим Уільдерсом, який встановив речовину для росту дріжджів і назвав його «біосом», що з грец. означає «життя»

Читати далі
#
Фармацевтична опіка при сечокам'яній хворобі

Загальні принципи фармацевтичної опіки хворих на СКХ

Читати далі
#
ВЖИВАННЯ ПРОБІОТИКІВ ДОПОМАГАЄ У ПРОФІЛАКТИЦІ РЕСПІРАТОРНИХ ІНФЕКЦІЙ

Згідно з результатами дослідження, щоденне вживання пробіотиків асоціюється із меншою кількістю симптомів ураження верхніх дихальних шляхів у людей із надмірною вагою та людей похилого віку.

Читати далі
#
Незручний закреп. Як його подолати?

ЗАКРЕП (від лат. Constipatіo – констипація) – уповільнення, затримання або систематично недостатня дефекація. На сьогоднішній день закреп розглядають як хворобу сторіччя, хворобу цивілізації, тому що 40% людей старше 60 років мають цю проблему, яка значно впливає на якість життя та знижує працездатність людини. Слід відзначити, що частота виникнення закрепу частіше  устрічається у жінок, ніж у чоловіків. Вперше закреп, як захворювання, згадується у папірусі Еберса, який датується 16 сторіччям до н. е. У 1851 р. М. Strahl охарактеризував закреп як «широко розповсюджений стан з сумними наслідками, і при усіх обставинах завжди обтяжливий».

Читати далі
#
Народна мудрість про огріхи харчування

Здорове харчування - це харчування, що забезпечує ріст, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, сприяє зміцненню і підтримці здоров'я, а також профілактиці захворювань. Як багато сказано та написано на цю тему, але кожен вкладає свій зміст в це поняття. Давайте ж звернемося до джерел народної мудрості, почитайте, що говорять прислів'я на цей рахунок.

Читати далі