ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
#####
Новини компанії

« Свято фармації 2019»

07 вересня 1999 р. був підписаний Указ Президента України за № 1128/99 «Про День фармацевтичного працівника» «…на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та враховуючи значний внесок працівників фармацевтичної галузі в охорону здоров’я населення …». Відтоді  щороку у третю суботу вересня вся фармацевтична спільнота відзначає День фармацевта України.

У цьому році 20 вересня у м. Харків у приміщенні Харківської обласної філармонії  пройшло святкування професійного свята та 20-річчя заснування Дня фармацевтичного працівника України. У заході взяли участь близько 600 учасників: освітяни, науковці, виробники, представники аптечних мереж, контрольно-аналітичних закладів, дистрибуції, громадського самоврядування, спеціалізованих ЗМІ, фармацевти та провізора із 20 регіонів України.

Фармацевтична компанія Ananta Medicare приймала  активну участь в святкуванні, зокрема, у Міжнародній виставці досягнень фармацевтичного виробництва «PHARM UKRAINE-2019». Представниками компанії була проведена інформаційна робота на стенді за препаратами із залученням гостей до інтерактиву. Також була організована сучасна фотозона, де кожен учасник мав можливість зробити пам’ятне фото з колегами.

На виставці компанія Ananta Medicare отримала відзнаку «Лідер Фармації» («НІКА») за видатні здобутки у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров’я.

Святковий день продовжила науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна фармація: історія, реалії та перспективи розвитку», присвячена 20-й річниці заснування Дня фармацевтичного працівника України, на якій були представлені сучасні результати світової науки у галузі фармації. Урочистості завершилися святковим концертом від симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії та дивовижним феєрверком від компанії Ananta Medicare.