ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Новини компанії

Кожна людина існує у тісній взаємодії з різними мікроорганізмами, які її оточують та заселяють відповідні екологічні ніші на покривах та всередині організму, формуючи нормальну мікробіоту (або, як ми звикли її називати – нормальну мікрофлору). Взагалі, мікробіотою прийнято називати сукупність усіх мікроорганізмів, які мешкають в багатоклітинному організмі (рослини, тварини чи людини). З точки зору таксономічного положення до таких мікроорганізмів відносять віруси, бактерії, археї, мікроскопічні гриби, найпростіші. Нині найкраще вивченими представниками мікробіоти людини є саме бактерії.

За останнє десятиліття завдяки значному розвитку методів і технологій дослідження геному було успішно реалізовано масштабні міжнародні проєкти з вивчення мікробіоти організму людини:  HMP (Human Microbiome Project), iHMP (Integrative Human Microbiome Project, USA) та MetaHIT (METAgenomics of the Human Intestinal Tract, Europe).

Завдяки цим дослідженням було одержано багато нової інформації стосовно видового різноманіття і кількісного складу мікробіоти різних тканин і органів людини. Було виявлено, що бактерії присутні не тільки на поверхні шкіри і слизових, а містяться в кровообігу, різних солідних органах і тканинах людини і за певних обставин – навіть всередині клітин.

Багато органів і систем людини: легені, матка, грудна залоза, а також плід в утробі матері, які раніше вважалися стерильними, виявилися такими, що містять свою власну мікробіоту, яка не тільки впливає на їхній розвиток, але і є критично важливою для їх функціонування та комунікації в організмі.

Сьогодні мікробіоту вважають окремим потужним «метаболічним органом», який через унікальні молекулярні механізми впливає на функціонування різних органів і систем організму людини. 

Стає очевидним, що формування комплексної «здорової» мікробіоти є запорукою забезпечення високої якості життя в будь-якому віці, і для цього вже накопичуються відповідні науково-обґрунтовані підходи.  Великий практичний інтерес представляє тема можливості впливу на композицію мікробіоти з метою її корекції із застосуванням пробіотиків, пребіотиків, синбіотиків…

Саме ця тема користується популярністю серед лікарів – гінекологів.

Компанія «Ананта Медікеар Україна» взяла участь у дводенному майстер- класі  в онлайн форматі " Преконцепція - стандарти та оновлені настанови ". Доктора мед.наук акушер-гінеколога вищої категорії, спеціаліста  з медицини плода, медичного центру «Уніклініка» в м. Київ  Віктора Ошовського. В розділі «Оптимізація флори кишківника та статевих шляхів» В.Ошовський розповів також про необхідність вживання пробіотика Флоріум-А для жінки протягом життя та в період вагітності, про важливість відновлення як кишкової так і вагінальної мікрофлори- одночасно! Висвітлено важливість  якісного та кількісного складу різних лактобактерій. Окремо турбуюча тема Вагінальний кандидоз.  Віктор Ошовський  навів приклади щодо необхідністі використання лікарського засобу Феміфуцин в разі наявності вагінітів, спричинених Candida albicans.


Флоріум-А! Розумна флора! Одночасне відновлення кишкової та вагінальної мікрофлори жінки.

5 штамів, 11 млрд. КУО лактобактерій - в одній капсулі. 28 капсул у упаковці – на 2 тижні.

 

Феміфуцин – вагінальні песарії  №3 для місцевого застосування.

До Феміфуцину чутлива велика кількість дріжджових грибів, дріжджеподібних організмів, дерматофітів, та грибів. Фунгіцидний засіб з високим профілем безпеки.