Ananta Medicare
logoУкраїна
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
 • fb
 • vk
 • ok
 • inst
 • ok
Пошук

Профіль компанії

Фармацевтична компанія «Ананта МЕДІКЕАР ЛТД.», Лондон, Великобританія.

Девіз компанії: «Нескінченна турбота про Ваше здоров'я» 

ПРОФІЛЬ КОМПАНІЇ


НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я - головний пріоритет групи компаній «Ananta Medicare».
«Ananta Medicare» прагне оберігати і зберігати найголовніші людські цінності - міцне здоров'я і високу якість життя.
Група компаній «Ananta Medicare» спеціалізується на виробництві та маркетингу якісних генеричних лікарських засобів, а також дієтичних добавок і косметичних засобів природного походження, які виробляються в Італії, Індії, Японії та Україні. Підрозділи «Ananta Medicare» представлені в Європі (Великобританія), Азії (Індія) і СНД (Україна).
 За 19-річну історію роботи продукція «Ananta Medicare» здобула довіру пацієнтів і фахівців різних країн. Успіх компанії є результатом невтомної праці, відданості і високого професіоналізму наших співробітників.
В даний час метою компанії є розширення ринків збуту в різних регіонах світу.
В рамках реалізації стратегії розвитку «Ananta Medicare» розширює виробничі потужності, удосконалює продуктовий асортимент, формує професійну команду, бере активну участь в науково-дослідних програмах.

МІСІЯ
Надавати високоякісні і доступні лікарські препарати та засоби рослинного походження в інтересах здоров'я пацієнтів.
Забезпечення фахівців в області медицини і фармації високоякісної медичної продукцією відповідно до сучасних стандартів охорони здоров'я.
Цінності, які нас об'єднують і є запорукою успіху «Ananta Medicare»:

 • Якість
 • Результатівність
 • Клієнтоорієнтованість
 • Партнерство
 • Цілеспрямованість
 • Інновації
 • Динаміка розвитку
 • Довіра
 • Відповідальність
 • Згуртованість

БАЧЕННЯ

Світоглядна концепція «Ananta Medicare»: постійна турбота про здоров'я і якості життя людей шляхом підвищення загальної культури охорони здоров'я і тісної взаємодії з фахівцями в сферах медицини та фармації.
          Драйвером розвитку «Ananta Medicare» є принцип - «Майбутнє починається сьогодні!». Тому в найближчих планах компанії нарощування Нових виробничих потужностей, розширення асортименту продукції і фармако-терапевтичних напрямків, проведення наукових досліджень і розробка нових лікарських препаратів, представлення продукції компанії на світових ринках.

ВИРОБНИЦТВО
Лікарські препарати та засоби природного походження виробляються в Італії, Індії, Японії та Україні на власних заводах і за контрактом. Процес виробництва відповідає міжнародним стандартам GMP і забезпечує гарантовані норми якості продукції.

Власне виробництво
Вся продукція «Ananta Medicare» виробляеться на сучасних фармацевтичних підприємствах.
2015 рік ознаменувався запуском нового заводу «Ananta Medicare», що спеціалізується на виробництві дієтичних добавок і косметичних засобів рослинного походження.
На завершальному етапі знаходиться будівництво двох заводів для виробництва лікарських препаратів, загальною площею - близько 30 тис.кв.м. У 2017 р буде введений в експлуатацію новий завод з виробництва антібактеріаліних препаратів групи цефалоспіронов (пероральні та парентеральні форми) і завод з виробництва нестерильних лікарських засобів різних груп. Системи виробництва і якості спроектовані відповідно до вимог GMP і будуть сертифіковані уповноваженими органами PIC / S - MHRA Великобританія, FDA і ін. 

Виробництво лікарських препаратів під власними торговими марками «Ananta Medicare» також здійснюється на наступних заводах-партнерах:
• Flamingo Pharmaceuticals Ltd. (India)
• Eurolife Healthcare Pvt. Ltd. (India)
• Marksans Pharma Ltd. (India)
• Hetero Labs Limited (India)
• Swiss Parenterals Pvt. Ltd. (India)
• Kopran Ltd. (India)
• Venus Remedies Limited (India)
• Indoco Remedies Ltd. (India)
• Bruschettini s.r.l. (Italy)
• Laboratorio Italiano Biochimico Farmaceutico Lisapharma S.P.A. (Italy)
• Labomar S.r.L. (Italy)
та інших підприємствах (Японії, Індії, України).

ПРОДУКТОВИЙ ПОРТФЕЛЬ
Асортимент рецептурних і безрецептурних продуктів, з якими працює «Ananta Medicare» відповідає сучасним тенденціям розвитку медицини і формується в  відповідності зі стратегією розвитку компанії. Продуктовий портфель включає в себе широкі перелік лікарських препаратів та засобів природного походження, що дозволяють проводити профілактику і лікування різних захворювань: серцево-судинних, ендокринологічних, неврологічних, гастроентерологічних, алергічних, дерматологічних та інфекційних захворювань, а також захворювань сечостатевої системи, що випускаються в різних лікарських формах : таблетки, капсули, льодяники, сиропи, спреї, гелі,
парентеральні лікарські форми (розчини, порошки для ін'єкцій / інфузій).
Маркетингова стратегія компанії і багаторівневий контроль якості продукції, що випускається є нашим постійним пріоритетом і спрямовані на те, щоб кожен продукт відповідав найсуворішим міжнародним стандартам.

ЯКІСТЬ
«Безкомпромісна якість» - основа філософії «Ananta Medicare», так як висока якість - це прогнозована ефективність і гарантована безпека.
Компанія «Ananta Medicare» суворо дотримується політики ретельного контролю якості, який охоплює всі стадії виробництва і зберігання продукції, а також відповідає самим вимогливим міжнародним стандартам. Робочі операції і процедури стандартизовані відповідно до міжнародних вимог і норм:
Виробництво функціонує з дотриманням стандартів Good Manufacturing Practice (GMP). Лабораторні дослідження проводяться відповідно до стандартів Good Laboratory Practice (GLP).
Система складського обліку, зберігання і дистрибуції функціонує відповідно до вимог Good Distribution Practice (GDP).

МАРКЕТИНГ
Активно функціонує відділ маркетингу компанії «Ananta Medicare» використовує в своїй роботі сучасні методи просування продукції, спрямовані на задоволення потреб споживачів і фахівців в області медицини і фармації. Успішні маркетингові стратегії побудови брендів забезпечують динамічний розвиток компанії на різних ринках.

КОМАНДА
«Ananta Medicare» об'єднала знання і навики талановитих, амбітних, відповідальних та ініціативних фахівців. Сьогоднішній колектив компанії це команда однодумців, які об'єднують багаторічний досвід і багаж знань з енергійністю, оптимізмом і відкритістю до сучасних технологій. Високий професіоналізм і мотивованість співробітників дозволяють нам бути динамічною і результативною командою.
Ефективна система навчання і постійний розвиток організаційної структури компанії - невід'ємний пріоритет в роботі «Ananta Medicare». Система управління персоналом базується на кодексі корпоративної етики, в якому сформульовані і систематизовані основні норми і принципи поведінки співробітників компанії.
Результативна діяльність «Ananta Medicare» забезпечується злагодженою роботою всіх підрозділів: виробничого відділу, відділу маркетингу, реєстрації лікарських засобів, відділу продажу, відділів перспективного розвитку та логістики, підрозділи зовнішньої служби компанії.
Наша компанія - це територія необмежених можливостей, де молоді талановиті і амбітні фахівці в області медицини і фармації мають можливість проявити свої знання, навики і повноцінно реалізуватися.

Історія успіху «Ananta Medicare» - це результат багаторічної кропіткої праці всього колективу в ім'я здоров'я і високої якості життя пацієнтів.
Наша команда неухильно прагне до лідерства і готова докладати максимум зусиль і весь свій потенціал розуміючи, що стати лідером у своїй галузі не просто, ще складніше втримати і зміцнити завойовані позиції.