ananta medicare
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
Україна
Україна
Пацієнтам

Надійна допомога від болю та спазму

Болісні відчутті в критичні дні є чималою проблемою для жінок будь якого віку. Вони погіршують загальний стан, впливають на якість життя та змушують обмежувати фізичну активність  жінки. Альгодисменорея - це порушення менструального циклу, для якого характерні сильні переймоподібні або ниючі болі внизу живота та в ділянці попереку, спричинені спастичними скороченнями матки. Це найбільш частий вид гінекологічної патології на який страждають 30-60% жінок репродуктивного віку.

За причинами альгодисменорею ділять на первинну та вторинну. Відмінність вторинної від первинної, полягає в тому, що вона виникає у жінок, які страждають на гінекологічні захворювання та хронічні запальні процеси матки та придатків. Також до факторів, що провокують альгодисменорею, відносять спадковість та  спайкові процеси в органах малого тазу.

Вважається, що механізм розвитку альгодисменореї полягає у дисфункції нейро-ендокринної системи, що супроводжується порушенням синтезу естрогенів, прогестерону, нейротрансмітерів та інших біологічно активних сполук. Нейро-гормональна активація, в свою чергу,  провокує спазм судин міометрію, порушення маточного кровотока, стимулює продукцію медіаторів болю та запалення, а також викликає спазм гладенької мускулатури.

Біль може супроводжувати кожну менструацію або виникати тільки під час окремих менструальних циклів. Больові відчуття можуть з’являються ще до початку менструації і триватимуть від декількох годин, до -1-2 днів, а іноді продовжуються всі дні менструації. Часто до больового синдрому приєднуються вегетосудинні прояви (головний біль, нудота, запамороченя, тахікардія, набряки, підвищена пітливість, часті позиви до сечовипускання та інші). Також можуть бути психо - емоціональні розлади (дратівливість, сонливість або безсоння, порушення апетиту, непереносимість запахів, депресія) та обмінно-ендокринні порушення. В деяких випадках симптоми альгодисменореї мають легкий перебіг та не потребують додаткової допомоги. Але часом вони набувають нестерпного характеру, перешкоджаючи звичному ритму життю та роблять жінку непрацездатною.

При вираженій симптоматиці задля полегшення самопучуття жінки застосовують різноманітні методи, серед яких рефлексотерапія, фізіотерапія, застосування заспокійливих, вітамінів, гормональних засобів, знеболювальних та спазмолітиків.

Потужною допомогою при альгодисменореї може бути фіксована комбінація Парацетамолу та Дицикломіну гідрохлориду. Парацетамол надає швидкої знеболювальної дії, а Дицикломіну гідрохлорид  має потужний спазмолітичний ефект.

 

ВІД БОЛЮ ТА СПАЗМУ ПОЗБАВИТЬ СПАЗГО®!

 

Задати питання