Ananta Medicare
logoУкраїна
НЕСКІНЧЕННА ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я
 • fb
 • vk
 • ok
 • inst
 • ok
Пошук

Світові новини медицини

 • news
  14.11.2018 Виявлено спосіб уповільнити «старіння» головного мозку

  Американські фахівці з Колумбійського університету з'ясували, що «ліками» для старіючого мозку може бути гормон остеокальцин. Дослідники відзначили, що остеокальцин виробляється клітинами кісткової тканини і його активізації сприяє навіть невелика фізична активність.

 • news
  09.11.2018 Новий тест швидко і точно виявляє бактерії, які заразили ваш організм

  Співробітники американського Університету Колумбії створили унікальний тест, який виявляє наявність 307 бактеріальних патогенів з аналізу слини або крові.

 • news
  05.11.2018 «Запобігають раку і уповільнюють старіння: вчені назвали користь популярних продуктів»

  Речовина гідрохінон, яке міститься в шоколаді, чаї, каві і вині в поєднанні з цинком уповільнює процеси старіння в людському організмі і запобігає виникненню окислювального стресу.

 • news
  09.10.2018 Стандартні аналізи крові і лікування "наосліп" підуть в минуле, кажуть експерти

  В майбутньому у кожного буде чіп зі стовбуровими клітинами, який фактично замінить медичну карту. Цей чіп використовують для проведення лабораторних досліджень і створення по-справжньому персоналізованої медицини (кожен препарат можна перевірити на такому чіпі, не піддаючи небезпеці самої людини). З біологічної точки зору система максимально складна. Плюс, вона несе генетичний відбиток власника клітин. Значить, аналізи будуть максимально точними.

 • news
  13.08.2018 Діабет може бути предвестником раку підшлункової залози

  Американські дослідники виявили, що у пацієнтів з діабетом 2-го типу в 2,3 рази підвищена ймовірність розвитку раку підшкірної патології. Експерти проанализировали дані близько 50 000 чоловік, госпіталізованих в період з 1993 по 2013 рік, передає The Chronicle of Deccan.

 • news
  02.07.2018 Унікальна вакцина проти холери зупинить світові епідемії

  Як передає "Ремедіум", російські дослідники працюють над створенням першої вітчизняної рекомбінантної вакцини від холери. На відміну від уже існуючих на рику коштів, російська вакцина обіцяє більш високий рівень безпеки. Вакцина від холери - дітище Державного науково-дослідного інституту особливо чистих біопрепаратів ФМБА Росії (ДержНДІ ВЧБ).

 • news
  30.05.2018 Фахівці створили нове знеболююче, яке не викликає звикання

  Нове болезаспокійливий засіб може бути таким же ефективним, як опіоїдні анальгетики. Важлива перевага з'єднання, синтезованого вченими, полягає в тому, що від нього не розвивається залежність. Дослідники вже протестували знеболююче на мишах, повідомляє UPI.com.

 • news
  28.05.2018 Нова форма існування молекули ДНК виявлена ​​в живих організмах

  Ще в 1953 році вчені Розалінд Франклін, Джеймс Уотсон і Френсіс Крік зуміли розглянути структуру подвійної спіралі молекули ДНК. Це відкриття внесло фундаментальний внесок у розвиток молекулярної біології. Але зовсім недавно австралійські фахівці з'ясували: подвійна спіраль - не єдина можлива форма ДНК, повідомляє "Комсомольская правда".

 • news
  24.05.2018 Вчені в деталях розглянули фермент, який відповідає за безсмертя ракових клітин

  Практично в кожній клітині людського організму знаходиться своя копія генетичного матеріалу, укладена в хромосоми. У процесі поділу клітин кінцеві ділянки хромосом можуть бути втрачені. Від цього їх захищають особливі елементи ДНК - теломери. Освіта теломерів регулює фермент теломераза, розповідає "Vlad Time".

 • news
  22.05.2018 Дослідники створили потужний клей для зламаних кісток

  Лікування переломів може тривати до 12 тижнів. Якщо пошкоджені нижні кінцівки, то людині доводиться довгий час залишатися в лежачому положенні або користуватися милицями. Шведські вчені розробили унікальний клей, здатний зафіксувати перелом буквально за 5 хвилин, повідомляє The Daily Mail.