Ананта медікеар учасник науково-практичного семінару «Мультидисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб»

14 листопада 2018 року відбувся науково-практичний семінар у форматі телемосту «Мультидисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб». Семінар проходив у м. Київ, Львів, Луцьк, Рівне, на якому були присутні лікарі різних спеціальностей: терапевти, сімейные лікарі, гастроентерологи, кардіологи, педіатри та інші. В рамках тематики семінару були представлені доповіді багатьох opinions leader (лидерів думки) в області медицини, які розкрили найбільш актуальні питання, з якими стикаються у своїй повсякденній роботі лікарі загальної практики.

          Компанія Ананта Медікеар брала участь у проведенні даного заходу зі встановленням брендованих стендів. Також, у рамках семінару була представлена доповідь "Сучасні підходи до ведення пацієнтів з синдромом обстипації" з результатами клінічного дослідження по Лактофору. Доповідач - Скрипник Ігор Миколайович (доктор медичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, завідувач кафедри внутрішньої медицини №1 ВДНЗУ "УМСА", Заслужений діяч науки і техніки України, президент Української Гастроентерологічної Асоціації).

            В доповіді були розкриті сучасні підходи діагностики та корекції синдрому обстипації (закрепів) у пацієнтів з функціональними розладами шлунково-кишкового тракту (згідно з останніми Римськими критеріями IV). Зокрема, Ігор Миколайович акцентував увагу на тому, що закреп – це не тільки зменшення частоти дефекації у людини, а багатостороння проблема, при якій виникає порушення мікрофори кишечника, інтоксикація організму, сповільнення всмоктування та зниження власного синтезу вітамінів, зниження місцевого та загального імунітету. Тому, метою сучасної терапії закрепів є нормалізація дефекації у людини відповідно до фізіологічного ритму, а також усунення проявів, які супроводжують закреп та погіршують якість життя пацієнтів.

           

            Доповідач зробив акцент на новій оригінальній комбінації Лактофор, яка має 3 основні переваги перед іншими засобами для корекції закрепів:

  1. Лактофор - єдина комбінація, яка у своєму складі має 5 компонентів (лактитол, симетикон, Lactobacillus acidophilus, фолієва кислота та вітамін В12), завдяки чому, комплексно вирішує проблему закрепів у пацієнтів з функціональними розладами шлунково-кишкового тракту.
  2. Лактофор - єдина комбінація в Україні, яка в своєму складі має лактитол – новий представник осмотичних послаблюючих;
  3. Лактофор випускається в формі саше, які дуже зручні для використання у пацієнтів.

           

Також, у доповіді Скрипник Ігор Миколайович, продемонстрував результати клінічного дослідження по Лактофору, яке було проведено на базі кафедри внутрішньої медицини №1 ВДНЗУ "УМСА", під його керівництвом. В ході дослідження було доведено високу ефективність та добру переносимість Лактофору у пацієнтів з хронічними закрепами.