ЗАХИСНИК ВІД АЛЕРГІЙ

У наш час про алергію, здається, знають всі і все, крім лікарів і вчених. Вони ось вже більше ста років, з часу, коли вперше було введено в медичну практику поняття «алергія», міркують над пошуком відповідей на численні головоломки, які їм підкидає ця несправність в організмі. У тому числі і над тим, чому раптом імунна система дає збій і починає гостро реагувати на якусь, як правило, нешкідливу речовину, і як личить поводитися в таких випадках?

Треба сказати, що алергія, як і любов, - дівчина легковажна. Може нагрянути кожної митi по одній їй відомої причини і заявити про свій прихід нескінченним чханням, проливною нежиттю, болісним свербінням, потворної висипом, важкою задишкою і ...

Кількість порушників спокою імунітету нескінченно різноманітне. І тому стати аллергиком зовсім не важко: іноді достатньо всього лише одного згадки про майбутню зустріч з самодурством начальником, щоб заклало ніс і перехопило подих! Правда, набагато частіше це трапляється під час приємної прогулянки в період цвітіння трав і дерев. Але іноді виникає, навіть коли немає цвітіння рослин - влітку в повітрі велика концентрація спор грибів, які теж приводять до алергії.

Чи є можливість позбутися від уже розвинутої підвищеної чутливості до якої-небудь речовини? Яким чином зменшити чутливість імунної системи?

У наш час основний засіб лікування аллергіі- антигістамінні препарати, які відносяться до різних поколінь і розрізняються не стільки за часом їх створення, скільки наявністю додаткових властивостей і лікувальних особливостей. Наприклад, більшість препаратів I покоління мають невелику тривалість дії (4-12 годин). Їх треба приймати кілька разів на добу. При цьому вони викликають сонливість - виявляють седативний (заспокійливий) ефект. Засоби II покоління не мають такого впливу, але, на жаль, деякі з них плоховліяют на серце.

Серед представників ІІІ покоління антиаллергических ліків звертає на себе увагу препарат ТІГОФАСТ® компанії АnantaMedicare LTD (Великобританія). Його безпечність і ефективність доведені численними клінічними дослідженнями. Прийнявши лише одну таблетку Тигофасту, вже через півгодини можна забути про чхання, нежить, свербіння в очах, сльозотечі (сезонному алергічному риніті) і озудящіх пухирях (кропивниці). Причому цей ефект  зберігаеться протягом доби. Але, що особливо важливо відзначити, при цьому не виникають ні сонливість, ні загальмованість, ні стомлюваність.

Що дуже важливо для жінок - ТІГОФАСТ® не впливає на масу тіла, на відміну від деякихінших препаратів ІІІ покоління. Для чоловіків неменш важливо, що прийом Тигофасту не посилює седативну дію алкоголю.

 Беручи ТІГОФАСТ®, можна виконувати навіть найскладнішу роботу, що вимагає концентрації уваги, або керувати автомобілем. До того ж ТІГОФАСТ® прекрасно справляється з проявами алергії і як «аварійний» засіб, і як профілактичний ліки. ТІГОФАСТ® зручний тим, що випускаеться в різних дозуваннях, що дозволяє вибрати оптимальний варіант його призначення в залежності від «сили» алергії як у дорослих, так і у дітей старше 12 років.

Алергія часто робить людей безпорадними, змінює їх спосіб життя - іноді на короткий час, а іноді і на все життя.

ТІГОФАСТ® дозволить забути про алергію і жити ЗДОРОВО!